ÜRETİM
Türkiye'nin her yerine en güvenilir şekilde ...

Oluklu mukavva, bir veya daha fazla oluklu tabakasının alt ve üst yüzeylerinin düz kağıt ile kaplanması ile oluşan üründür. Oluklu mukavva dünyadaki çok yönlü ve önemli ambalaj malzemesidir. Yapılan tahminlere göre dünyadaki tüm tüketici mallarının % 90 ‘ı taşıma ve transferlerinin bir adımında oluklu mukavva içine girmektedir.
 

Oluklu mukavva ham maddesi ise dünyadaki en yüksek miktarda üretimi yapılan kağıt grubudur. Çeşitli kağıtlarla imal edilen ve bu nedenle de diğer kağıt veya karton ambalaj seçeneklerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan mukavva koliler, iki levha arasına ondüle adı verilen üçüncü bir kağıt katmanın çeşitli kavislerle preslenerek yapıştırılması ile ortaya çıkan ve son derece yaygın bir kullanım alanı bulunan yeni nesil ambalaj çözümlerindendir. Özellikle hacimli ve tonajlı ürünlerin ambalajlanmasında ve güvenle taşınmasında etkin rol oynayan Oluklu Mukavva Koli çeşitleri ayrıca içerisinde bulunan ürünlerin raf ömürlerinin uzamasında ve ilk günkü görünümünü korumasında da büyük pay sahibidir

Özel tasarımı sayesinde ortaya koyulan çeşitli şekillerdeki oluklar içerisinde dolaşan hava akımları sayesinde soğuk ya da sıcak dengesini koruyarak, içerisine olumsuzlukların nüfus etmesini önleyen bu ambalaj yöntemi, özellikle gıda sektörü için büyük önem arz etmektedir.
Son teknolojilere sahip fabrikamızda modern teknikler kullanılarak birinci sınıf malzemelerden üretilen oluklu mukavvalar yüzlerce boyut ve her türlü ihtiyaç seçeneği ile hizmetinize sunulmaktadır. İhtiyaç gidermenin yanı sıra yaptığımız ürünlerin görselliğiyle de müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız.