Türkiye’nin her yerine

en güvenilir şekilde...

ÜRETİM

Oluklu mukavva, bir veya daha fazla oluklu tabakasının alt ve üst yüzeylerinin düz kağıt ile kaplanması ile oluşan üründür. Oluklu mukavva dünyadaki en çok yönlü ve önemli ambalaj malzemesidir. Yapılan tahminlere göre dünyadaki tüm tüketici mallarının % 90 ‘ı taşıma ve transferlerinin bir adımında oluklu mukavva içine girmektedir.

Oluklu mukavva ham maddesi ise dünyadaki en yüksek miktarda üretimi yapılan kağıt grubudur. Çeşitli kağıtlarla imal edilen ve bu nedenle de diğer kağıt veya karton ambalaj seçeneklerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan mukavva koliler, iki levha arasına ondüle adı verilen üçüncü bir kağıt katmanın çeşitli kavislerle preslenerek yapıştırılması ile ortaya çıkan ve son derece yaygın bir kullanım alanı bulunan yeni nesil ambalaj çözümlerindendir. Özellikle hacimli ve tonajlı ürünlerin ambalajlanmasında ve güvenle taşınmasında etkin rol oynayan Oluklu Mukavva Koli çeşitleri ayrıca içerisinde bulunan ürünlerin raf ömürlerinin uzamasında ve ilk günkü görünümünü korumasında da büyük pay sahibidir. Özel tasarımı sayesinde ortaya koyulan çeşitli şekillerdeki oluklar içerisinde dolaşan hava akımları sayesinde soğuk ya da sıcak dengesini koruyarak, içerisine olumsuzlukların nüfus etmesini önleyen bu ambalaj yöntemi, özellikle gıda sektörü için büyük önem arz etmektedir.

Son teknolojilere sahip fabrikamızda modern teknikler kullanılarak birinci sınıf malzemelerden üretilen oluklu mukavvalar yüzlerce boyut ve her türlü ihtiyaç seçeneği ile hizmetinize sunulmaktadır. İhtiyaç gidermenin yanı sıra yaptığımız ürünlerin görselliğiyle de müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Siparişe göre üretim ve Türkiye’nin her yerine güvenilir şekilde ürünlerin ulaştırılması konusunda da oldukça iddialıyız.

OLUKLU MUKAVVA ÇEŞİTLERİ:
Tek yüzlü oluklu mukavva (Ondüle), bir oluklu tabakanın yalnız bir yüzünün düz tabaka ile kaplanmasıyla meydana gelen oluklu mukavvadır.
Tek dalgalı oluklu mukavva, bir oluklu tabakanın her iki yüzeyinin düz tabaka ile kaplanmasıyla meydana gelen oluklu mukavvadır.
Çift dalgalı oluklu mukavva, düz bir tabakanın alt ve üst yüzeylerine yapıştırılmış oluklu tabakaların alt ve üst yüzeylerinin düz tabaka ile kaplanmasıyla meydana gelen oluklu mukavvadır.

KAĞIT ÇEŞİTLERİ:
  • White Top Kraft (125 gr,140 gr)
  • White Testliner (125 gr, 140 gr)
  • Non Water Finished Kraftliner (100 gr,115 gr, 125 gr,140 gr, 165 gr)
  • Brown Testliner (90 gr, 100 gr, 110 gr)
  • Fluting (80 gr, 90 gr, 100 gr, 120 gr, 140 gr)
  • Coated White top (125 gr,140 gr)
  • NSSC (127 gr, 140 gr, 165 gr)

Doğa ile dost, %100 geri dönüşen ambalaj...